Sobota, 27 kwietnia 2024 r. Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty
Przyklejony Koncert Noworoczny w Ciebłowicach Dużych
Opublikowany: 2015-01-09

Koncert Noworoczny w Ciebłowicach Dużych

Koncert Noworoczny w Ciebłowicach Dużych już na stałe wpisał się w kalendarz imprez kulturalnych. W tym roku odbył się 6 stycznia w święto Trzech Króli. Dzieci z przedszkola wystąpiły z programem świątecznym zaś koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Ciebłowianie” składał się z dwóch części. W pierwszej zespół wprowadził wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój wykonując najpiękniejsze kolędy i pastorałki, a na finał zaprezentował tańce i pieśni regionu opoczyńskiego.

09-01-2015
Przyklejony Kolędowanie u św. Anny
Opublikowany: 2015-01-06

Kolędowanie u św. Anny

W dniu 06-01-2015r w święto Objawienia Pańskiego inaczej zwanym Trzech Króli, po mszy świętej o godz. 10.30 w kościele św. Anny w Smardzewicach wystąpiły zespoły "Mali Smardzewianie" i "Smardzewianie". Przed barokowym ołtarzem, w którym umieszczony jest XVII wieczny  obraz Św. Anny wraz z Maryją i Dzieciątkiem, kolędowali młodzi i dorośli członkowie zespołów, uroku występom dodawały piękne, wielobarwne, smardzewickie stroje ludowe.

06-01-2015
Przyklejony VII Gminny Konkurs Kolęd
Opublikowany: 2014-12-22

VII Gminny Konkurs Kolęd

W dniu 20 grudnia 2014 roku  w świetlicy wiejskiej w Ciebłowicach Dużych  odbył się VII Gminny Konkurs Kolęd. Organizatorami konkursu byli: wójt Gminy Tomaszów Mazowiecki i Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tomaszowie Mazowieckim. Zebranych na wspólnym kolędowaniu powitała przewodnicząca GKRPA Maria Robak. W świątecznym nastroju w pięknie udekorowanej sali przez p. Agnieszkę Jakubiak uroczystość rozpoczął występ gościnny Anny Mazur i Paulinki Szewczyk ubiegłorocznych laureatek nagrodzonych główną nagrodą. Konkurs poprowadziły Oktawia Jakubiak, Michalina Król i Piotr Król.

22-12-2014
Przyklejony Spotkanie z przedsiębiorcami z terenu gminy Tomaszów Mazowiecki w sprawie przygotowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

W dniu 17.12.2014 r. w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki odbyło się spotkanie z interesariuszami z terenu gminy Tomaszów Mazowiecki w sprawie przygotowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej (PGN) dla gminy wiejskiej Tomaszów Mazowiecki.

19-12-2014
Przyklejony Spotkanie pracowników Urzędu Gminy Tomaszów Mazowiecki z Wykonawcą Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

Trwają prace nad Planem Gospodarki Niskoemisyjnej. Jednym z działań zaplanowanych w ramach projektu było przeszkolenie pracowników Urzędu Gminy Tomaszów Mazowiecki w zakresie aspektów związanych z opracowywanym Planem, a w szczególności z wytycznymi Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

19-12-2014
Przyklejony Zasady prowadzenia uzgodnień do projektu pn.: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej oraz tłoczni ścieków

15-12-2014
Przyklejony Konsultacje do Strategii Rozwoju Gminy Tomaszów Mazowiecki

Szanowni Państwo,
W związku z realizowanymi pracami nad „Strategią Rozwoju Gminy Tomaszów Mazowiecki” kierujemy do Państwa zaproszenie do głosowania na projekty kluczowe dla rozwoju gminy.
Chcemy poznać Państwa opinie dotyczące najważniejszych i najpilniejszych spraw do zrealizowania w gminie, tak by w budowanej strategii znalazły się konkretne działania dostosowane do Państwa potrzeb.

10-12-2014
Przyklejony Spotkanie - Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Tomaszów Mazowiecki

W dniu 17 grudnia 2014 r. w Urzędzie Gminy Tomaszów Mazowiecki odbędzie się spotkanie informacyjne o przystąpieniu Gminy Tomaszów Mazowiecki do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej.

09-12-2014
Przyklejony Rewitalizacja parku w Smardzewicach
Opublikowany: 2014-12-08

Rewitalizacja parku w Smardzewicach

Od kilku już lat prowadzone są prace, mające na celu zagospodarowanie przestrzeni publicznej w centrach miejscowości. Jesienią tego roku przystąpiono do kolejnych prac, tym razem  prowadzonych w centrum Smardzewic. Jest to rewitalizacja terenu przed Zespołem Klasztornym. Chcemy utworzyć atrakcyjne miejsce wypoczynku zarówno dla mieszkańców Smardzewic jak i wszystkich przyjezdnych.

08-12-2014
Przyklejony Budujemy kolejne boisko wielofunkcyjne w naszej gminie, w miejscowości Godaszewice
Opublikowany: 2014-12-08

Jednym z głównych kierunków rozwoju naszej gminy są działania związane z rozwojem infrastruktury społecznej w zakresie sportu i rekreacji oraz aktywizacji mieszkańców. Kolejnym krokiem w tym kierunku jest obecnie budowane boisko wielofunkcyjne w miejscowości Godaszewice. Będzie to pierwsze boisko w naszej gminie, posiadające nawierzchnię wykonaną z trawy syntetycznej.

08-12-2014
‹ First  « 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 »  Last ›