Sobota, 20 kwietnia 2024 r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Przyklejony Fałszywe pisma PGE Dystrybucja informujące o zmianach w zakresie świadczenia i opłat za usługi dostaw energii elektrycznej

W związku z docierającymi do PGE Dystrybucja S.A. informacji, o przesyłaniu do Odbiorców energii elektrycznej, informacji o rzekomej zmianie systemu rozliczeniowego oraz rachunku bankowego na który należy uiszczać należności za dostawy energii elektrycznej, pragniemy poinformować, iż Spółka nie prowadzi prac zmierzających do zmiany systemu rozliczeniowego, jak również nie kierowała do Odbiorców informacji o zmianie numerów rachunków bankowych.

02-03-2015
Przyklejony VIII Powiatowe Ostatki – Łaznów 2015
Opublikowany: 2015-02-19

VIII Powiatowe Ostatki – Łaznów 2015

Imprezy i konkursy powiatowe mające na celu ocalenie od zapomnienia tradycji i zwyczajów naszych przodków oraz integrację mieszkańców rozpoczęły Ostatki, które odbyły się 17 lutego w gminie Rokiciny w miejscowości Łaznów. W konkursie udział wzięły reprezentacje dziesięciu gmin powiatu tomaszowskiego.

19-02-2015
Przyklejony XI powiatowe spotkanie noworoczne
Opublikowany: 2015-02-19

XI powiatowe spotkanie noworoczne

13 lutego 2015 roku w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale odbyło się XI Powiatowe Spotkanie Noworoczne. W uroczystości udział wzięły reprezentacje wszystkich dziesięciu gmin powiatu tomaszowskiego, miasta Tomaszów Mazowiecki oraz zaproszeni goście, wśród których byli parlamentarzyści. W uroczystości udział wzięła również reprezentacja gminy Tomaszów Mazowiecki na czele z wójtem Franciszkiem Szmiglem i przewodniczącą Rady Gminy Krystyną Pierścińską.

19-02-2015
Przyklejony Bo Babcia i Dziadek to wnuków są skarby
Opublikowany: 2015-02-03

Bo Babcia i Dziadek to wnuków są skarby

29 stycznia 2015 roku filia biblioteczna i świetlica wiejska w Komorowie zorganizowały niecodzienną uroczystość. Prawie trzydziestoosobowa grupa wnuków wystąpiła dla swoich babć i dziadków w specjalnym programie słowno-muzycznym. Dzieci do występu przygotowały Małgorzata Broszkiewicz nauczyciel ze szkoły w Komorowie, Wioletta Jarosz i Edyta Mordaka z biblioteki i świetlicy  w Komorowie.

03-02-2015
Przyklejony Informacja - przebudowa drogi gminnej w Smardzewicach ul. Wesoła

30-01-2015
Przyklejony Rusza XIII konkurs "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne"

Organizatorem Konkursu jest Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowa Inspekcja Pracy, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i inne instytucje działające na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy w gospodarstwach rolnych.
Celem Konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w środowisku pracy rolnika oraz popularyzowanie przyjaznych i bezpiecznych gospodarstw rolnych dla właścicieli i członków ich rodzin.

29-01-2015
Przyklejony MasterChef w bibliotece
Opublikowany: 2015-01-26

MasterChef w bibliotece

W dniu 22 stycznia 2015 r. z okazji Dnia Babci i Dziadka świetlica wiejska i biblioteka w Smardzewicach  zorganizowały zajęcia kulinarne dla pań. W pierwszej części spotkania panie zapoznane zostały z publikacjami na temat zdrowia , które GBP gromadzi w swoich zbiorach, oraz prenumeratą czasopism prozdrowotnych i ich udostępnianiu. Prelekcja ta miała zachęcić babcie do czytania książek o zdrowiu, o tym co jeść by nie chorować.

26-01-2015
Przyklejony Informacja - budowa drogi gminnej, tereny inwestycyjne Łazisko

21-01-2015
Przyklejony Informacja harmonogram zebrań wiejskich - wybory sołtysów

Harmonogram zebrań wiejskich na terenie Gminy Tomaszów Mazowiecki - wybory sołtysów i rad sołeckich na kadencję 2015 - 2019

21-01-2015
Przyklejony Terminarz pobytów projektanta kanalizacji sanitarnej w miejscowościach: Wiaderno, Swolszewice Małe, Tresta, Twarda

Zasady prowadzenia uzgodnień w zakresie kanalizacji podejścia przykanalika od kanału głównego kanalizacji sanitarnej do budynku.
Wizyta na działce w celu podpisania protokołu uzgodnień lokalizacji przykanalika realizowane będzie przez Projektanta dwukrotnie. W przypadku, kiedy pierwsza wizyta będzie bezskuteczna Projektant pozostawi informację (w skrzynce korespondencyjnej) o swojej wizycie oraz poda przybliżoną datę następnej wizyty wraz z telefonami kontaktowymi. W przypadku kiedy właściciel/współwłaściciel nie zareaguje na informację, Projektant ponownie przyjedzie w terminie nie późniejszym niż 1 miesiąc od daty pierwszej wizyty. W przypadku drugiej wizyty i nie zastania właściciela posesji, projektant ponownie pozostawi informację o swojej wizycie z danymi kontaktowymi i prośbą o kontakt a ponadto prześle za zwrotnym potwierdzeniem odbioru pismo z prośbą o uzgodnienie lokalizacji przykanalika. Po tak przeprowadzonej procedurze, jeżeli sprawa nie zostanie załatwiona, Projektant odstąpi od zaprojektowania przykanalika na przedmiotowej działce i zaprojektuje jedynie odcinek sieci kanalizacyjnej do granicy nieruchomości wg posiadanej wiedzy i doświadczenia.

16-01-2015
‹ First  « 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »  Last ›