Czwartek, 18 kwietnia 2024 r. Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsławy
Podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej Gminy Tomaszów Mazowiecki poprzez tworzenie terenów inwestycyjnych w miejscowości Łazisko

Gmina Tomaszów Mazowiecki zakończyła z dniem 28 października 2015 r. realizację projektu pn. „Wykonanie prac studyjno-koncepcyjnych dotyczących terenów inwestycyjnych o powierzchni 13,05 ha oraz opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na uzbrojenie w/w terenów inwestycyjnych” realizowanych w ramach Projektu Nr WND-RPLD.03.04.00-00-020/11 „Podniesienie terenów inwestycyjnych Gminy Tomaszów Mazowiecki poprzez tworzenie terenów inwestycyjnych w miejscowości Łazisko”. „Wykonawcą była firma - Projekty i Nadzory Drogowe EUROPROJEKT Andrzej Kula z Bielsko-Białej. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa III: Gospodarka, Innowacyjność, Przedsiębiorczość.

Umowa obejmowała  realizację zamówienia w II etapach:
I ETAP: Prace studyjno-koncepcyjne:
- studium wykonalności,
- koncepcje zagospodarowania terenu inwestycyjnego,
- kompleksowe badania geotechniczne,
- analizy formalno-prawne oraz analizy kosztowe makroniwelacji,
- opracowania o klimacie inwestycyjnym,
- raport oddziaływania na środowisko,
- harmonogram procesu inwestycyjnego,
- projekt doradczo-promocyjny w zakresie strategii promocyjnej oraz przygotowanie materiałów promocyjnych
II ETAP: Dokumentacja projektowo-kosztorysowa na:
- budowę sieci wodociągowej