Czytasz gdzie chcesz i jak chcesz

Od 1 października 2014 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Smardzewicach  umożliwi wszystkim obecnym i przyszłym Czytelnikom Gminy Tomaszów Maz. dostęp do listy tytułów w ramach Współpracy Bibliotek Publicznych Województwa Łódzkiego – Użytkowników Serwisu IBUK LIBRA  .Zasób liczy 837 tytułów i będzie aktywny od 01.10.2014 do 30.09.2015 roku.

Wejdź na www.libra.ibuk.pl i czytaj całą dobę!
IBUK Libra to:

•    czytelnia książek elektronicznych, bogaty wybór publikacji z różnych dziedzin wiedzy największych polskich wydawców, w tym m.in. podręczniki akademickie, repetytoria, książki do nauki języków obcych,
•    własna e-półka z książkami, czytasz online, zaznaczasz, robisz notatki, zakreślasz kolorami, dodajesz zakładki, wyszukujesz słowa i frazy,
•    biblioteka, którą masz zawsze przy sobie, czytasz z każdego miejsca (dom, praca, uczelnia, biblioteka) i na każdym urządzeniu (laptop, tablet, smartfon),
•    książki dostępne przez 24 godziny na dobę.
ZASADY KORZYSTANIA
Dostęp do w/w publikacji:
1)    Z sieci biblioteki na stronie http://libra.ibuk.pl
2)    Dostęp do publikacji spoza sieci biblioteki na stronie http://libra.ibuk.pl
- unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece w Smardzewicach lub w Filiach w Komorowie, Twardej i Wiadernie
Korzystanie z usług Serwisu możliwe jest wyłącznie po zarejestrowaniu się w systemie i zapoznaniu z Regulaminem.
Użytkownik odpowiada za utrzymanie w tajemnicy swojego hasła i nazwy (adresu email) oraz kodu dostępu.
Udostępnienie hasła i nazwy (adresu email) oraz kodu dostępu osobom trzecim będzie skutkować zablokowaniem konta.
Usługodawca nie odpowiada za udostępnianie przez Użytkownika swoich danych osobom trzecim.

Zapraszamy wszystkich chętnych zarówno do biblioteki głównej w Smardzewicach jak również do filii bibliotecznych w Komorowie, Twardej i Wiadernie po odbiór kodów.

08-10-2014