Dzień Kobiet w Świetlicy Wiejskiej w Ciebłowicach Dużych

W dniu 22-02-2014r. o godzinie 17 w Domu Ludowym w Ciebłowicach Dużych odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet zorganizowane przez Świetlicową Agnieszkę Jakubiak wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich. Na uroczystość zostali zaproszeni przedstawiciele Urzędu Gminy na czele z Wójtem Franciszkiem Szmiglem, Radne Rady Gminy oraz osoby pełniące funkcje publiczne i na co dzień współpracujące z organizatorami.

Po oficjalnym powitaniu przybyłych gości przez przewodniczącą Koła Gospodyń- Krystynę Magiera oraz świetlicową- Agnieszkę Jakubiak został przedstawiony krótki program artystyczny. Konferansjerem prowadzącym przedstawienie był Ks. Jacek Maroszek- wikary Parafii Św. Marcina w Tomaszowie Maz. z którym świetlica ściśle współpracuje. Program artystyczny "WOMAN SHOW" rozpoczął się scenką pt. "Ja nie mam, co na siebie włożyć" przedstawiająca dylematy każdej kobiety, po którym nastąpił pokaz mody. W pokazie brały udział dziewczynki i chłopcy prezentując kolekcję sukien firmy, „Desperado London" z Tomaszowa Maz.. Po zejściu modelek z wybiegu przedstawiony został skecz „Mariolka na świetlicy". Ostatnim punktem programu była piosenka. Na zakończenie młodzież zatańczyła "Taniec belgijski". Następnie głos zabrał Wójt Gminy składając wszystkim obecnym kobietom życzenia, a Z-ca Wójta rozdał słodkie upominki, prezentem od świetlicy były bibułowe hiacynty. W trakcie imprezy "WOMAN SHOW" cała płeć piękna mogła skorzystać z usług kosmetycznych i fryzjerskich. Dodatkową atrakcją dla uczestników zabawy była nauka "Tańca belgijskiego", który podbił serca wszystkich. Tańcom i śmiechom nie było końca, a zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

24-02-2014