Złote i diamentowe gody w Smardzewicach

W piątek 25 października w Gminie Tomaszów Mazowiecki  w Zespole Szkolno Przedszkolnym w Smardzewicach w niezwykle uroczystej oprawie pary małżeńskie świętowały jubileusz 50-lecia i 60-lecia pożycia małżeńskiego. W tym wyjątkowym wydarzeniu Małżonkom towarzyszyły rodzina oraz goście na czele z Wójtem Gminy Franciszkiem Szmiglem, Przewodniczącą Rady Gminy Krystyną Pierścińską, dyrektorem ZSP w Smardzewicach Waldemarem Fijałkowskim.

Uroczystość rozpoczęła się wspaniałym występem młodzieży z gimnazjum pt: „Cafe Miłość”. Wójt Gminy powitał zaproszonych gości, a następnie skierował do Jubilatów słowa wyrażające podziw, uznanie oraz szacunek. Następnie wraz z przewodniczącą Rady Gminy w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył  parom małżeńskim medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Po oficjalnej części uroczystości wszyscy zebrani zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Małżeństwa które obchodziły jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego:

Anna i Adam Głowa ze Smardzewic
Teresa i Stanisław Grzmiączkowie  ze Smardzewic
Joanna i Bolesław Dębcowie  ze Smardzewic
Zofia i Tadeusz Zdonkowie ze Smardzewic
Marianna i Jan Kacperkowie z Ciebłowic Dużych
Zdzisława i Henryk Rysiowie z Ciebłowic Dużych
Mirosława i Kazimierz Ulanowscy z Tresty

Małżeństwa które obchodziły 60- lecie zawarcia związku małżeńskiego:

Marianna i Józef Sady z Karolinowa
Stanisława i Jerzy Grałkowie ze Smardzewic.

28-10-2013