Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Tomaszów Mazowiecki Franciszka Szmigla

Organizatorem rozgrywek był  LZS Łazisko. Wszystkie mecze rozgrywane były  na  terenie Kompleksu Sportowego w Łazisku.
Rozgrywki rozgrywane były grupowo od 28 lipca . W turnieju udział wzięło 10 drużyn z : Łaziska, Twardej, Smardzewic, Jadwigowa, Zawady, Wąwału, Chorzęcina, Ciebłowic oraz dwie drużyny  z Wiaderna.

Do  finału, który odbył się 1 września  zakwalifikowały się drużyny z Twardej, Smardzewic, Łaziska i Wiaderna.
Drużyny uklasyfikowały się w następującej kolejności:
I - miejsce - Puchar Wójta Gminy Tomaszów Mazowiecki zdobyła drużyna z Łaziska
II - miejsce  -  Smardzewice
III - miejsce Twarda
IV - miejsce Wiaderno
Puchary zwycięskim drużynom  wręczył wójt  Franciszek Szmigiel.
W uroczystości zakończenia rozgrywek udział wzięła przewodnicząca Rady Gminy Krystyna Pierścińska,  z-ca wójta Sławomir Bernacki , radny Marian Sęk , sołtys oraz prezes OSP i oczywiście kibice, których nie mogło zabraknąć. Wszyscy zawodnicy na zakończenie zostali zaproszeni na poczęstunek, który pomogły przygotować  Panie z KGW.
Rozgrywki zorganizowane zostały na wysokim poziomie, dzięki zaangażowaniu wielu ludzi.
 Pomysłodawcą zorganizowania rozgrywek był Sylwester Kwapisz z LZS Łazisko.

03-09-2013