Sobota, 08 sierpnia 2020 r. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
Jubileusz 50-cio lecia pożycia małżeńskiego
Uroczystość jubileuszowa z okazji 50- cio lecia pożycia małżeńskiego odbyła się 14-01-2011 r. w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zawadzie. Szanownych jubilatów, ich rodziny, przyjaciół i wszystkich gości zaproszonych na uroczystość złotych godów powitał Wójt Franciszek Szmigiel. W okolicznościowym przemówieniu wyraził słowa uznania dla par, które są wzorem i przykładem na udane małżeństwo.

W imieniu Prezydenta RP jubilaci zostali odznaczeni medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Dekoracji dokonał Wójt Gminy  Franciszek Szmigiel. Wspólnie z Przewodniczącą Rady Gminy Krystyną  Pierścińską wręczyli jubilatom listy gratulacyjne, kwiaty oraz pamiątkowe albumy o życiu Jana Pawła II .  Wśród odznaczonych par znalazły się:

Władysława i Bronisław Jóźwikowie z Wiaderna
Janina i Jerzy Gawarzyńscy z Zawady
Teresa i Jan Sadłeccy z Twardej
Janina i Kazimierz Skatulnikowie ze Smardzewic
Zofia i Franciszek Dziubałtowscy z Twardej
Janina i Roman Karpiowie z Kwiatkówki
Janina i Adam Miksowie z Zawady
Helena i Mieczysław Tomczykowie z Łaziska
Anna i Zygmunt Ziółkowscy z Wąwału
Jadwiga i Tadeusz Żubertowie z Karolinowa.

Uroczystość występem uświetnili uczniowie Zespołu Szkół w Zawadzie

25-01-2011